درباره ما

شرکت کارپذیر ابزار پزشک با بیش از 30 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع ترالی و پایه دیواری

مجموعه تولیدی کارپذیر ابزار پزشک

با بیش از 30 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع ترالی و پایه دیواری، یکی از پیشروترین شرکت‌های فعال در این زمینه در ایران و خاورمیانه است. این گروه همواره در تلاش بوده تا بـه لحـاظ وسـعت خدمـات و کیفیت محصولات در مسیر رشد و پیشرفت قدم بردارد و امـروز با افتخار اعلام مینماید کــه بــا بهره گیــری از ســرمایه های انســانی جــوان و متخصص این سرزمین به این هدف عالی نائل گردیده و علاوه بــر فعالیــت در حــوزه واردات محصولات از برترین تامین کنندگان جهانی، پــای بــه عرصــه تولید نهاده تا با تولید کالاهای سلامت محور در این حوزه نیز ارزش آفرین باشــد.

خدمات ما

چشم انداز

مجموعه تولیدی کارپذیر ابزار پزشک سال 2025: از متعالی ترین برندهای ایرانی در حوزه پزشکی، پیشگام در ایجاد پل ارتباطی بین فناوری های روز دنیا و صنعت سلامت کشور

ماموریت

تولید، صادرات، سرمایه‌گذاری، خدمات و مشاوره در صنایع پزشکی، ساخت و تجهیز مراکز درمانی در بازارهای هدف از ماموریت های این گروه می باشد.

تعهد ما به آینده

ما معتقدیم که آینده، متعلق به شرکت‌هایی است که با تغییرات، سازگار هستند. به همین دلیل، همواره بر نوآوری و توسعه محصولات جدید، تمرکز کرده‌ایم. ما معتقدیم که با ارائه محصولاتی جدید و کاربردی، می‌توانیم به مشتریان خود کمک کنیم تا کار خود را به‌طور موثرتری انجام دهند.

تعهد ما به نوآوری

ما معتقدیم که نوآوری، کلید موفقیت در هر کسب و کاری است. به همین دلیل، همواره بر توسعه محصولات جدید و کاربردی، تمرکز کرده‌ایم. ما معتقدیم که با ارائه محصولاتی جدید و کاربردی، می‌توانیم به مشتریان خود کمک کنیم تا کار خود را به‌طور موثرتری انجام دهند.

محصولات کارپذیر ابزار پزشک، تولیدی مدرن، باکیفیت و جهانی

نیجل راولینسون

سنیور پارتنر

آدام مایور

سنیور پارتنر

گوردون اسمیت

 

امیونا هاردینسون

سنیور پارتنر

لائورا میندلسون

سنیور پارتنر

آخرین مقالات